Łóżka rehabilitacyjne - telefon 662 049 288
Łazienka bez Barier
Łóżka rehabilitacyjne - sklep
Łóżka rehabilitacyjne BOCK
Łóżka pielęgnacyjne używane
Łóżka
rehabilitacyjne
WYPRZEDAŻ!!!
Wózki elektryczne
Wózki
elektryczne
Wózki ręczne
Wózki
ręczne
Koncentratory tlenu
Koncentratory tlenu
Balkoniki, podpórki
Balkoniki typu ambona
Podnośniki, siedziska, schodołazy
Podnośniki
Siedziska
Schodołazy

O firmie

Sprzęt rehabilitacyjny - sprzedaż, wypożyczalnia, serwis, komis - Rewest Service

Sprzęt rehabilitacyjny

Pragniemy zaprezentować ofertę naszej firmy, która zajmuje się zaopatrzeniem osób niepełnosprawnych w sprzęt rehabilitacyjny, oraz jego serwisowaniem, przy udziale środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Realizujemy zamówienia na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego oraz pomocy technicznych nabywanych w ramach dofinansowań PFRON. Prowadzimy również doradztwo w zakresie doboru sprzętu jak i sposobu jego nabycia a także pełen instruktaż w zakresie jego obsługi. Usługi wykonujemy również na zlecenie w domu klienta. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Zachęcamy do korzystania z naszych usług charakteryzujących się szybkością realizacji, solidnością wykonania i bezpieczeństwem transakcji.

Współpraca z firmą BOCK

Jakość naszych usług została doceniona przez renomowaną firmę niemiecką Hermann Bock - wiodącą na rynku europejskim w zakresie produkcji łóżek rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych. Pokładane w nas zaufanie zaowocowało powierzeniem nam dystrybucji jej wysokiej jakości wyrobów na rynku polskim.

Komis sprzętu rehabilitacyjnego - Szczecin

Firma Rewest Service chętnie przyjmie w komis używany sprzęt rehabilitacyjny. Jeżeli mają Państwo niepotrzebne urządzenia medyczne związane z rehabilitacją (na przykład wózek inwalidzki, łóżko pielęgnacyjne, koncentrator tlenu, chodzik, krzesło toaletowe, materac przeciwodleżynowy, czy pieluchomajtki w nie otwieranym opakowaniu), to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Oferowany sprzęt nie musi być w idealnym stanie. Zajmując się serwisem tego typu urządzeń jesteśmy w stanie naprawić wszystkie usterki. Oględzin proponowanego sprzętu dokonujemy zarówno w szczecińskich punktach, w których prowadzimy działalność jak też u klienta. Jeżeli po obejrzeniu sprzętu dojdziemy do porozumienia, oferowany przedmiot wystawimy na sprzedaż w naszym sklepie oraz w naszym serwisie internetowym. Prowadzony w ramach naszej działalności komis sprzętu rehabilitacyjnego pobiera opłatę tylko po sprzedaniu oferowanego przedmiotu. Samo wystawienie sprzętu w komisie jest bezpłatne.
Zdając sobie sprawę, że dla wielu osób niepełnosprawnych i chorych uzyskanie sprzętu rehabilitacyjnego przez zakup lub wypożyczenie jest bardzo kłopotliwe staramy się pomóc oferując w naszym komisie sprzedaż tańszych urządzeń używanych. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie wstawienia do prowadzonego przez nas komisu niepotrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego, który pomoże innym osobom, znajdującym się w potrzebie. Osoby chcące pozyskać jakikolwiek sprzęt rehabilitacyjny zapraszamy do skontaktowania się z nami ? pomożemy rozwiązać każdy problem.

Rehabilitacja REHABILITACJA
Umów się z naszym rehabilitantem
ST-Medical
500 875 360
Koszyk
jest
pusty