Łóżka rehabilitacyjne - telefon 662 049 288
Łazienka bez Barier
Łóżka rehabilitacyjne - sklep
Łóżka rehabilitacyjne BOCK
Łóżka pielęgnacyjne używane
Łóżka
rehabilitacyjne
WYPRZEDAŻ!!!
Wózki elektryczne
Wózki
elektryczne
Wózki ręczne
Wózki
ręczne
Koncentratory tlenu
Koncentratory tlenu
Balkoniki, podpórki
Balkoniki typu ambona
Podnośniki, siedziska, schodołazy
Podnośniki
Siedziska
Schodołazy

Transport sprzętu rehabilitacyjnego

Istnieje możliwość dowiezienia na miejsce kupowanego lub wypożyczanego sprzętu. W sprawie tej prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy. Dowóz i montaż sprzętu rehabilitacyjnego na terenie miasta Szczecin 50 zł.
Odbiór i demontaż sprzętu rehabilitacyjnego na terenie miasta Szczecin 50 zł.
Dowóz i montaż sprzętu rehabilitacyjnego poza terenem miasta Szczecin zgodnie z umową ustną - taryfa dowozu od 1,30 zł do 1,50 zł za kilometr.
Odbiór sprzętu rehabilitacyjnego poza terenem miasta Szczecin zgodnie z umową ustną - taryfa odbioru od 1,30zł do 1,50 zł za kilometr.

System transportu i przechowywania łóżek rehabilitacyjnych Bock

Łóżka rehabilitacyjne produkowane przez firmę Bock zostały tak zaprojektowane aby sprawiały jak najmniej problemów gdy nie są używane przez pacjenta. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom składane są w sposób sprawiający, że zajmują optymalnie mało miejsca, co jest zaletą zarówno podczas ich transportu jak i przechowywania. Warto zwrócić uwagę, że łóżko może być przemieszczane na kółkach nie tylko wtedy gdy jest używane przez osobę chorą ale także po złożeniu. Efektem tego jest zminimalizowanie wysiłku potrzebnego do jego przenoszenia.

System transportu łóżka rehabilitacyjnego System transportu łóżka rehabilitacyjnego System transportu łóżka rehabilitacyjnego
Rehabilitacja REHABILITACJA
Umów się z naszym rehabilitantem
ST-Medical
500 875 360
Koszyk
jest
pusty