Łóżka rehabilitacyjne - telefon 662 049 288
Łazienka bez Barier
Łóżka rehabilitacyjne - sklep
Łóżka rehabilitacyjne BOCK
Łóżka pielęgnacyjne używane
Łóżka
rehabilitacyjne
WYPRZEDAŻ!!!
Wózki elektryczne
Wózki
elektryczne
Wózki ręczne
Wózki
ręczne
Koncentratory tlenu
Koncentratory tlenu
Balkoniki, podpórki
Balkoniki typu ambona
Podnośniki, siedziska, schodołazy
Podnośniki
Siedziska
Schodołazy

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Szczecin - wynajem koncentratorów tlenu

Koncentrator tlenu

Koncentratory tlenu - wypożyczenie, kupno - o czym warto wiedzieć

Kupując lub wypożyczając stacjonarny koncentrator tlenu, należy zwrócić uwagę na wydawany przez niego poziom hałasu, który gdy jest za wysoki może przeszkadzać szczególnie podczas snu. Warto też dobrać odpowiednio przepływ, najlepiej indywidualnie dla każdego pacjenta, chociaż w praktyce pięć litrów na minutę jest odpowiedni dla większości użytkowników. Nie należy tez zapominać o dobraniu odpowiedniego kształtu oraz wagi koncentratora tlenu, aby zaoszczędzić sobie kłopotów, gdy zajdzie potrzeba transportu.

Zaopatrując się w przenośny koncentrator tlenu dobrze jest zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wagę, długość czasu pracy na zasilaniu bateriami, rozwiązania konstrukcyjne niwelujące utrudnienia przy wymianie baterii. Ponadto dobrze by było gdyby wypożyczany lub kupowany koncentrator tlenu wyposażony był w akcesoria ułatwiające jego transport i przenoszenie.

Zaopatrując się w koncentrator tlenu, warto również rozważyć, tak jak w przypadku innych kupowanych produktów, renomę oraz doświadczenie jego producenta. Dobrze jest przeanalizować czas jego obecności na rynku, jakich reprezentuje producentów. Bardzo ważne jest zorientowanie się jak działa serwis, jakie deklaruje wsparcie techniczne, jak szybko dostarczany jest sprzęt, jaki jest odzew na kontakt z serwisem oraz czy dostawca zapewnia w przypadku awarii sprzęt zastępczy.

Jako dostawca koncentratorów tlenu, firma Rewest Service oferuje tylko sprzęt posiadający udokumentowane pochodzenie. Gwarantujemy wysoką jakość dostarczanych produktów, stuprocentową sprawność, niezawodność oraz całkowite bezpieczeństwo. Oferowane koncentratory tlenu posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, a także spełniają wszystkie wymagane normy. W ramach naszej działalności proponujemy korzystne ceny wynajmu koncentratorów tlenu, fachowe doradztwo, miłą i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Rehabilitacja REHABILITACJA
Umów się z naszym rehabilitantem
ST-Medical
500 875 360
Koszyk
jest
pusty