Zestaw NOVA PRO Łazienka bez Barier

Skład zestawu ŁAZIENKA BEZ BARIER

Stelaż Koło Technic GT do WC z systemem SMART FRESH

W komplecie: śrubunek z zaworem kątowym 1/2" do podłączenia wody, rura odpływowa, szpilki do montażu miski, zaślepki instalacyjne, instrukcja montażu.

Miska wisząca NOVA PRO BEZ BARIER

Deska sedesowa NOVA PRO BEZ BARIER

Antybakteryjna z pokrywą dla osób starszych i niepełnosprawnych, z tworzywa Duroplast. Specjalnie wzmocnione zawiasy metalowe. Do kompletowania z miską kompaktową i wiszącą.

Wieszak zasłony prysznicowej LEHNEN CONCEPT

Kątowy, 90 cm, stal nierdzewna, powierzchnia gładka, wypolerowana. Średnica 22 mm, montaż narożny, z dodatkowym mocowaniem stropowym 500 x 4 mm. W komplecie uchwyty do zasłonki prysznicowej z tworzywa sztucznego, kolor biały (18 sztuk), zestaw montażowy do ściany twardej (cegła pełna, beton).

Zasłonka prysznicowa LEHNEN EVOLUTION

Biała, produkt dla osób starszych i niepełnosprawnych, z wszytymi elementami obciążającymi w dolnej części, 12 otworów dla uchwytów zasłonki, materiał poliester, możliwość prania w 60 stopniach, wymiary 1800 x 2000 mm.

Siedzisko prysznicowe LEHNEN CONCEPT

Uchylne, wymiary siedziska 40 x 40 cm, kolor biały. Stal nierdzewna, powierzchnia gładka, wypolerowana. Montaż naścienny, mocowanie na 2 płytkach 100 x 165 x 3 mm, z otworami dla 4 śrub mocujących, siedzisko ze zdejmowanym panelem z PCV. Dodatkowe elementy zasłaniające śruby montażowe oraz element przy mechanizmie uchylnym z tworzywa sztucznego w kolorze szarym. W komplecie zestaw motażowy do ściany twardej (cegła pełna, beton).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw NOVA PRO Łazienka bez Barier”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *