Schodołaz transportowy T09 Vimec

Towar niedostępny

Schodołaz gąsienicowy dopinany do wózka ręcznego

Zaprojektowany do użytku z różnymi typami wózków ręcznych mocowanych za pomocą zapięć dostosowujących się do wysokości, szerokości i głębokości baz potrzeby stosowania żadnych kluczy. Właściwy zarówno do wózków składanych jak i nie składanych.

Wznoszenie 35 stopni max, wskaźnik wznoszenia wyświetlany na kolumnie sterującej
Tempo 5 m/min wchodząc i 5m/min schodząc (to samo tempo bez obciążenia)
Obsługiwany zasięg 23 piętra, z których 20 jeżeli miga zielona kontrolka na kolumnie sterującej alarmująca o konieczności naładowania akumulatorów oraz 1 piętro do momentu wyłączenia urządzenia
Droga nieokreślona, powierzchnia umożliwiająca opór gumy, zapewniająca przyleganie baz pozostawiania żadnych śladów linii pracy urządzenia
Bezpieczny poziom obciążenia 130 kg
Minimalna wielkość półpiętra 970 mm z wózkiem ręcznym oraz pasażerem
Minimalna szerokość schodów 820mm

Napięcie

24 V, ładowarka zasilana prądem 230 V.
Kontrola naładowania akumulatorów jest osiągana za pomocą mikroprocesora, programującego działanie sprzętu z odpowiednim modelem akumulatorów. Gniazdo na kabel sieciowy ładowarki na obudowie urządzenia przekazuje sygnał o nieaktywności, podczas gdy ładowarka jest podłączona. Poziom naładowania jest sygnalizowany za pomocą zielonej kontrolki na kolumnie sterującej. Gdy kontrolka nie miga, stopień naładowania mieści się w przedziale od 20 do 100 %. Kiedy kontrolka miga oznacza to, że poziom naładowania spadł do 20% i należy podłączyć urządzenie do sieci.
Podczas procesu ładowania, status baterii jest wizualizowany przez 4 kontrolki umiejscowione na tylnej części obudowy urządzenia. Zielona dioda na górze wskazuje podłączenie do źródła energii, czerwona sygnalizuje rozładowanie akumulatorów, żółta wskazuje naładowanie do około 80%, czyli poziomu w którym schodołaz może być już użytkowany. Jednak dla lepszego funkcjonowania zalecane jest zaczekać do momentu, aż zapali się zielona dioda (100 % naładowania). Kiedy kontrolki są zapalone, urządzenie automatycznie przełącza się na tryb awaryjny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Schodołaz transportowy T09 Vimec”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *